Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Žilní onemocnění

Ulevte si od křečových žil

25. 8. 2022

Křečové žíly jsou nevítaným společníkem mnoha lidí. Trápí zejména ženy, které je berou jako fyzický nedostatek. Přestože křečové žíly nevypadají nijak esteticky, tak nám mohou škodit i po zdravotní stránce a přináší do života jistý diskomfort. Pojďme se podívat, jak zabránit vzniku křečových žil a jak bojovat s nepříjemnými příznaky.

Kožní vady cévního původu - hrozba nebo estetický problém?

9. 6. 2022

Kožní vady vzniklé na cévním podkladu jsou různě velké, mohou se vyskytovat na rozličných místech a jsou také různě závažné. Ve většině případů nás nijak dramaticky neohrožují. Pokud se však objeví přímo na obličeji, tak mohou pěkně zamávat s psychikou daného člověka.

Hemoroidy – nestyďte se navštívit lékaře

14. 3. 2022

Hemoroidy je stále poměrně citlivé téma. Spousta lidí s hemoroidy se vyhýbá ošetření u lékaře a do ordinace zavítá, až jsou jeho příznaky nesnesitelné. Včasnou léčbou a důslednou prevencí můžete zabránit rozvoji a ušetříte si spoustu nepříjemných dní.

Prevence žilního onemocnění - křečové žíly

10. 12. 2021

Určitě to znáte – krátká sukně a na nohách jdou vidět křečové žíly. Kdo by někdy takovou ženu nepotkal? Některé to úspěšně skrývají pod dlouhou sukní nebo v kalhotách, jiné se za to nestydí a vezmou si krátký model. Vy však víte, že křečové žíly nechcete. Jak jim předejít?

Porazte křečové žíly

11. 3. 2016

Bolavé a těžké nohy, nehezky popraskané žilky a vřídky, to vše je spojeno s tzv. křečovými žilami. Trápí vás něco podobného? Tuto skutečnost určitě nezanedbejte, nejedná se totiž jen o nehezké vady, ale i o riziko trombózy a dalších onemocnění.