Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Vyzkoušej čaje Oxalis

Nová kolekce sypaných aromatizovaných čajů Oxalis nabízí pět druhů bylinných nebo černých čajů, doplněných například o guaranu či maté, s příznivými účinky na lidský organismus. 

Mate Energy drink

Pravý zelený čaj Pu-Erh s přídavkem maté, které je známé především svými povzbuzujícími účinky a obsahem důležitých minerálních látek a vitamínů. Dále obsahuje také ananas, kolové ořechy, ženšen a chrpu. Tento čaj vás dokáže správně nastartovat pro každý pohyb.

Pu-Erh Fitness

Pu- Erh pravý černý čaj, aromatizovaný a ochucený přidáním šípku, zeleného jablka a zeleného maté, které má velké povzbuzijící účinky a nakopne vás do každé fitness aktivity.

Pu-Erh Wellness Guarana

Pravý černý čaj Pu-Erh s přídavkem gingka, černého a červeného rybízu, pivoňky, chrpy a guarany, která je významným stimulantem centrální nervové soustavy, snižuje únavu a je součástí redukčních diet, protože snižuje chuť k jídlu a stimuluje odbourávání tuků.

Energy Tea Guarana

Tento sypaný bylinný čaj je ochucený slupkou šípku, kousky jablek, listy ostružníku a meduňky. Obsahuje také koefin a guaranu. Tyto stimulanty ovlivňují fyzickou i psychickou vitalitu, dodávají energii a potlačují pocit únavy.

Čistící čaj

Sypaný bylinný čaj s květem černého bezu, kopřivovou natí, měsíčkovým květem a březovým listem. Bříza se používá při detoxikaci. Měsíček má vliv na správnou funkci jater a podporuje hojení. Kopřiva působí protizánětlivě.

Vzhledem ke svým vlastnostem nabízí čaje Oxalis nejen specializované obchody, ale naleznete je i v nabídce mnoha sportovišť a fitcenter.