Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Doplňky stravy

Superpotraviny se stávají trendem i zdrojem zdraví

Možná jste o takzvaných superpotravinách ještě neslyšeli. A možná si je občas dáváte, ale naopak nevíte, že se jim takto přezdívá. O co vlastně jde a čím jsou tak významné?

Jak si vybrat nejvhodnější doplňky stravy?

Máte podezření, že vaše strava není dostatečně zdravá a není v ní dost všech potřebných minerálů a vitaminů? V ideálním případě byste měli změnit jídelníček. Pokud k tomu nejste ochotni, zkuste to dohnat s pomocí doplňků stravy.

Zatočte s nachlazením silou přírody

Nachlazení čas od času potká každého z nás. Pokud jde opravdu o nachlazení, tak se s ním tělo do pár dní vypořádá. Pomozte svému tělu se rychleji vyrovnat s nechtěným stavem a podpořte léčbu přírodními produkty, které vás přímo naplní zdravím.

Proč byste měli užívat zelený ječmen právě vy?

Cítíte se bez energie a vaše tělo přímo žadoní o dodávku blahodárných živin? Zkuste pro změnu vynechat klasické vitaminy a poohlédnout se po superpotravinách. A co takhle sáhnout po zeleném ječmenu, který je u nás doma a využívaly ho už naše babičky?

Proč se vyplatí užívat rybí olej?

Rybí olej je poměrně starý výživový doplněk a spousta z nás má na něj nepříjemné vzpomínky, když nám babičky nebo prababičky dávaly rybí tuk na lžičce. I dnes je rybí olej hojně používaný a naštěstí existují i jiné formy než je klasická tekutá. Jaké má rybí tuk benefity a jak jej užívat, se podíváme v dnešním článku.

Klíčky v kuchyni: nálož zdraví v malém balení

Klíčky a microgreens jsou hity poslední doby. V supermarketech nebo prodejnách zdravé výživy je seženete velmi draho. Dobrá zpráva je, že si je můžete připravit levně a velmi snadno sami doma. Jak na to, si prozradíme v dnešním článku.

Bylinkami proti depresím a úzkostem

Žijeme v době, kdy je moderní mít vlastního terapeuta a o depresích a úzkostech se běžně mluví. Nebylo to tak vždy. Starší generace zažily dobu, kdy byl člověk prostě „divný.“ Dnes je běžné hledat přírodní řešení.

Smoothie aneb pitný režim a vitaminová bomba v jednom

Smoothie je ideálním zdrojem tekutin a vitaminů ihned po probuzení. Pokud vám dělá problém dodržet pitný režim nebo do sebe dostatek vitaminů, může být tou správnou volbou i pro vás. Pojďte se s námi podívat na jeho benefity a na pár receptů.

Maca jako ideální doplněk stravy

Maca neboli maca peruánská je zázrakem pro hormonální systém současného člověka. V době, kdy není vždy možné žít zcela zdravě a nepřijímat do svého těla žádné škodlivé látky, se těší velké oblibě. Především u žen. Pojďte se s námi podívat na její původ i přednosti.

Vyzkoušej čaje Oxalis

Nová kolekce sypaných aromatizovaných čajů Oxalis nabízí pět druhů bylinných nebo černých čajů, doplněných například o guaranu či maté, s příznivými účinky na lidský organismus.