Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Krása

Každodenní péče pro krásnou a zdravou pleť

Pravidelná a kvalitní péče o pleť je základem prozářeného a mladistvého vzhledu. Můžete mít sebelepší dekorativní kosmetiku, ale bez správné péče vám neprokáže službu. Naučte se s námi pečovat o svoji pleť a zazařte v každou denní hodinu. Jako bonus vám prozradíme tipy, které s pletí zdánlivě nesouvisí, a přesto vám pomohou vypadat skvěle.

Žena jako bohyně. Ale má to své meze

Ženy to v dnešním světě nemají snadné. Oproti minulým stoletím se jejich život mnohonásobně zlepšil a zkvalitnil, ale přesto musejí o své místo na slunci bojovat v mužském světě. A tak se není čemu divit, že se ženy snaží objevit aspoň samy sebe.

Bylinné oplachy pro krásné vlasy

V posledních letech k nám přichází trend takzvaného non toxic, kdy se lidé snaží eliminovat chemii v běžně používaných produktech. Možná nejste zastánci tohoto trendu, ale věříte v sílu bylin. Ať je to tak nebo úplně jinak, nebojte se vyzkoušet bylinné oplachy pro krásnější vlasy. Bylinky mají velkou sílu a můžete se jimi v létě patřičně zásobit na zimu.

Jak vybrat řasenku pro váš typ řas?

Správně zvolená řasenka dokáže s vaším pohledem divy. Existují různé řasenky, které se hodí k různým příležitostem. Je jen na vás na jakou příležitost se líčíte. Ovládněte tento základní kosmetický produkt a naučte se z něj vytěžit maximum.

Jak vybrat rtěnku

Rtěnka je důmyslnou třešničkou na dortu každého líčení. Jedním tahem můžete svůj look vyšperkovat nebo jej naopak naprosto zabít. Nemusíte mít doma stovky rtěnek. Vyberte si pár kvalitních kousků, které vám opravdu sluší. Jak na to, vám poradíme v dnešním článku.

6 tipů pro zářivou pleť i bez make-upu

Sychravý podzim, plný krásných barev, je pro naši pleť náročným obdobím. Opálení bledne, pleť je vysušená a není barevně sjednocená. Naše tělo nám ukazuje, že mu chybí potřebné minerály, vitamíny a antioxidanty. Ty snadno doplníme zdravou stravou, obohacenou o přírodní doplňky, včetně těch, co podpoří náš hormonální systém. Skrze zdravý životní styl můžete mít dokonale zářivou pleť, přirozeně krásné tělo a neustálou pohodu.

Permanentní make-up rtů

Krásně upravené rty jsou vizitkou každé ženy. Již při prvním pohledu na sebe rty přitáhnou pozornost, pokud jsou pěkně upraveny a nabarveny. Zejména při mluvení sledujeme rty řečníka. Jednou z možností, jak rty upravit, je jejich permanentní make-up.

Blefaroplastika: zákrok, který ulehčí vašim očím a navrátí jim mladistvý vzhled

Oči jsou považovány za okno do duše, ovšem oční víčka utvářejí celkový výraz očí a jsou mnohdy důvodem, že se nám někteří lidé líbí více a někteří méně. Často se však stává, že věkem kůže víček ochabuje nebo se pod víčky tvoří nadměrné množství tuku. Tento problém lze v dnešní době snadno vyřešit rutinním zákrokem, tzv. blefaroplastikou.