Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Permanentní make-up rtů

Krásně upravené rty jsou vizitkou každé ženy. Již při prvním pohledu na sebe rty přitáhnou pozornost, pokud jsou pěkně upraveny a nabarveny. Zejména při mluvení sledujeme rty řečníka. Jednou z možností, jak rty upravit, je jejich permanentní make-up.

Permanentní make up rtů dodá rtům barvu i tvar a zlepší celkový dojem z tváře, která tak vypadá stále upravená. Jeho výhoda je tedy stálá úprava, ať už při sportu, při práci, nebo po ránu. Upravené rty jsou jistota také při jídle, ať už na pracovní schůzce, nebo u rodinné večeře.

Permanentní make up rtů je vhodný pro ženy s méně výraznými rty. Je také možné díky make-upu upravit nedostatky rtů, které mají původ ve zdravotních problémech, jako je rozštěp rtu, nebo po úrazu. Make up rtů jim udělá pevnou konturu a vystínuje je.

Aplikace make-upu zabere dvě návštěvy a celkem asi dvě hodiny. Ve vrchní vrstvě pokožky rtů se aplikují barviva, která zvýrazní a vymodelují celou oblast. K výběru je z několika odstínů a barev. Při výběru se zohledňuje také barva očí ženy a odstín její pokožky.

Pro bezbolestnou účinnost se použijí léky, aby zákrok proběhl v klidu. Do týdne dojde ke zhojení rtů a zmizí stroupky. Po tuto dobu je vhodné rty šetřit před zbytečným namáčením a vlivům okolí. Permanentní make up se hodí pro každou ženu, vyjma rtů, s výraznými vráskami.

Díky permanentnímu make-upu rtů vypadá každá žena upraveně, a přitom přirozeně. Výběrem vhodného pigmentu se tak může žena cítit zcela mimořádně.

Jestliže uvažujete o make-upu rtů, oslovte s důvěrou naše centrum estetické kosmetiky. Zabýváme se kompletní péčí o tělo a obličej, využíváme nejmodernější kosmetické přístupy a postupy. Pomocí trvalého líčení můžeme zkrášlit Vaše oční linky, zvýraznit obočí, či korigovat drobné nedostatky rtů. Obraťte se na nás a navraťte své tváři mládí a krásu.

Fotografie