Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Zvířata

Víte, jak správně pečovat o psa?

22. 2. 2023

Češi jsou národem pejskařů, ale to ještě neznamená, že všichni milovníci psů o svá zvířata umějí správně pečovat. Leckdy je tomu právě naopak – a to i když si tito lidé namlouvají, že dělají vše správně.

Jak naučit dítě starat se o zvířátko

12. 7. 2022

Většina dětí dříve či později zatouží po domácím mazlíčkovi. V dětských očích vidí zvířátko jen jako zábavu, ale povinnosti mu unikají. Je proto na rodičích, aby mírnili nadšení a pečlivě uvážili, zda je dítě na mazlíčka dostatečně vyzrálé.

Jak postavit králíkárnu krok za krokem

21. 6. 2022

Uvažujete o chovu králíků? Líbí se vám představa vlastního zdroje chutného masa a chcete, aby se vašim ušákům dobře dařilo? Tak v tom případě potřebujete vhodnou králíkárnu. Můžete ji samozřejmě koupit, ale proč zbytečně utrácet peníze, když si ji můžete za zlomek ceny vyrobit doma.

Výbava pro kotě

31. 5. 2022

Pořízení domácího mazlíčka je veliký krok pro celou rodinu. Kočky jsou na první pohled nenároční mazlíčci, ale přesto umí s chodem domácnosti pěkně zamávat. Připravte se na její příchod a nastudujte si dostatek literatury. Žádná maličkost vás pak s novým mazlíčkem nezaskočí.

Pořizujeme si zvíře – výbava pro potkana

26. 4. 2022

Představa laboratorního potkana jako domácího mazlíčka je pro spoustu lidí nepřijatelná, ale málokdo ví, že je potkan skvělé domácí zvíře, které je velmi učenlivé a tolerantní. Odhoďte předsudky a pořiďte si chlupatého mazlíčka s dlouhým ocasem.

Jakou pořídit výbavu pro štěňátko?

6. 1. 2022

Pořízení si pejska a obzvláště malého štěňátka s sebou nese značný seznam věcí, který musíte pořídit, aby byl pejsek spokojený a měl ke svému životu vše, co potřebuje. V dnešním článku si řekneme seznam věcí, které je nutné pořídit a poradíme vám, které vybrat a na co při koupi nezapomínat.

Jak zlepšit pitný režim u kočky

30. 11. 2021

Máte doma čtyřnohého chlupáče, který málo pije? Nebo máte kočku, která má pitný režim v pořádku? I u zdravého zvířete je dobré pamatovat na pitný režim – kočky obecně málo pijí a je dobré je podpořit, aby pily co nejvíce. Ve vyšším věku mohou jinak trpět na problémy s ledvinami. Podívejte se s námi na několik tipů, jak kočce pitný režim zpestřit.

Když pejska bolí zub

31. 1. 2019

Ten pes nějak nežere, je slabý, ztrácí se před očima – není nemocný? A taky mu smrdí z tlamy, jestli on nemá něco se žaludkem. Možná je to stářím… Takto uvažuje nejeden majitel psa, ale i kočky.