Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Detoxikace organismu

Detoxikace není vždy dobrý nápad. Kdy se jí vyhnout?

29. 6. 2023

Asi už jste na různých místech četli a od různých lidí slyšeli, že detoxikace je skvělým způsobem, jak očistit náš organismus. Ale je vhodné také zaměřit se na možná negativa detoxu.

Detoxikujte organismus díky čajům

26. 5. 2022

Po zimě je tělo unavené a potřebuje vzpruhu. Snažíme se najít nejvhodnější způsob, jak svému organismu pomoci. Mnoho lidí se nechá zlákat na zázračné slovíčko detox a v honbě za lepším zdravím aplikuje nejrůznější předražené přípravky. Podpořit tělo však lze mnohem levněji a to díky čajům.

Detoxikace organismu půstem

19. 2. 2022

S příchodem jara má spousta lidí tendence zbavovat se špatných zvyků a začít se zdravějším životním stylem. Není lepšího startu než detoxikace nebo půst. Potřebujeme vůbec detox nebo je tohle všechno jen jedna velká bublina? Pojďme se na půst podívat podrobněji.

Vhodné potraviny pro detoxikaci organismu

25. 11. 2021

Látky, které znečišťují lidský organismus, se dnes nachází prakticky všude. Najdeme je ve vodě, v jídle, dýcháme je a přijímáme je do sebe z nezdravého ovzduší. Abychom tělu poskytli náležitou péči, je fajn sáhnout čas od času po detoxikaci. K tomu se hodí celá řada potravin.

Detoxikujeme organismus

22. 7. 2016

Čistit si organismus a zbavovat tělo škodlivých toxinů by měl každý minimálně jednou ročně. Ideální dobou pro změnu stravovacích návyků je období jara a léta, kdy dozrává mnoho ovoce, můžeme se déle pohybovat na čerstvém vzduchu a sportovat jinde, než mezi čtyřmi stěnami posiloven a fitness studií.