Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Služby

Nepodceňujte preventivní prohlídky

30. 5. 2023

Chodíte každé dva roky ke svému praktickému lékaři na preventivní prohlídku? Hlídáte si své zdraví? Nebo naopak problémy přecházíte a doufáte, že odezní časem samy?

Hodinový manžel – práce všeho druhu

27. 9. 2022

Každý z nás se někdy dostal do situace, že se mu doma něco rozbilo a zrovna nebyl čas na opravování nebo byla oprava nad naše síly. V tuto chvíli je čas zavolat někoho šikovného, kdo nám za úplatu pomůže s našimi problémy. Tou správnou osobou může být hodinový manžel.

7 důvodů, proč si objednat úklid domácnosti

29. 6. 2022

Úklid domácnosti je pravidelná činnost, která však není příliš oblíbená a není se čemu divit. Komu se chce trávit čas s hadrem v ruce a zanedbávat vlastní koníčky. Služba úklidu do domácnosti je stále oblíbenější a rozhodně nevypovídá něco o vaší lenosti. Pojďme se podívat na 5 důvodů, proč se do něj vyplatí investovat.

10 důvodů, proč chodit do knihovny

21. 1. 2022

Lidé chodí do knihovny z různých důvodů. Už jen spojení, že jdete do knihovny, zní o mnoho lépe než, že jdete do hospody na jedno. Návštěva knihovny je zážitek v každém věku. Jde o instituci, kde za poměrně levný peníz najde spoustu zábavy i člověk, který má hluboko do kapsy. A jaké další výhody má návštěva knihovny?