Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

7 důvodů, proč si objednat úklid domácnosti

1. Čas jsou peníze

Možná se nám tato fráze může zdát poněkud otřepaná, ale rozhodně je pravdivá. Pořádný úklid zabere spoustu času, který můžeme trávit něčím užitečnějším. Zejména ženy se často cítí provinile, když nezvládají domácnost, rodinu a práci na jedničku. Pokud hledáte opravdu pádný důvod pro úklid domácnosti, tak si spočítejte uspořený čas, který můžete následně investovat do vydělávání peněz.

Uspoříte-li měsíčně několik desítek hodin, tak je věnujte rozvoji vlastního podnikání nebo pracujte v práci přesčas. Ve finále se zbavíte nechtěné činnosti a ještě na tom něco vyděláte.

2. Důkladnější úklid

Profesionální firmy mají k dispozici moderní přístroje a účinnou chemii, která vás zbaví všech nečistot. Nemusíte si nutně zvát firmu domů pravidelně, ale ulehčete si například před Vánoci nebo rodinnou oslavou. Raději se soustřeďte na čas s rodinou a nestresujte se úklidem.

3. Čas na sebe

Uspořený čas nemusíte vkládat jen do práce. Pokud jste zaneprázdněná prací a povinnostmi, tak není žádná ostuda část práce delegovat na někoho jiného. Ženy často neumí odpočívat a jakékoliv selhání berou osobně. Zbavte se této příšerné vlastnosti a naučte se také trochu odpočívat. Rodina jistě ocení, že bude doma mít spokojenou a relaxovanou matku a manželku.

4. Vyčerpávající práce

Pracujete fyzicky a představa dalšího úklidu je pro vás vyčerpávající? Nebo jste z práce psychicky na dně a nechce se vám čas trávit s hadrem v ruce? Objednejte si profi uklízeče a ušetřete energii na důležitější věci. Dlouhodobé psychické i fyzické vyčerpání může vést ke zdravotním problémům.

5. Jste zdravotně indisponovaní

Pokud jste zrovna krátkodobě či dlouhodobě nemocní, tak je úklid to poslední, co byste měli řešit. Dejte si čas na uzdravení, protože zdraví je velmi cenné. Svěřte úklid jinému členu domácnosti, nebo si někoho pozvěte. Pomocnou ruku ocení také starší lidé, kteří již nemají tolik síly.

6. Dejte práci potřebným

Nemusíte rovnou najímat někoho z velké firmy. Poptejte se ve svém okolí, zda si nějaká maminka na mateřské či paní v důchodu nechce přivydělat pár korun navíc. Ušetříte si práci a ještě pomůžete někomu ze svého okolí.

Přečtěte si také 10 důvodů, proč chodit do knihovny nebo se podívejte, Proč je Senior Park jiný?

Fotografie