Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Kdy je čas na zubní implantáty

Každý zdravé zub obsahuje zubní kořen, který je zasazen pevně v čelisti, a zubní korunku, což je ta část zubu, kterou vidíme v dutině ústní. Někdy se ale bohužel stane, třeba po úrazu, že je zub narušen a je potřeba jej kompletně nahradit včetně zubního kořene. V tu chvíli přichází na řadu zubní implantát. Je to vlastně takový malý silikonový kolík, který se vyrábí z biologicky kompatibilních kovů anebo keramiky. Ten se zavádí do čelisti právě místo zubního kořene a slouží jako základna pro upevnění jednoduché korunky. Využívá se ale také pro uchycení můstku z několika korunek anebo dokonce i k ukotvení celé zubní protézy.

Nemusíte se toho bát. Zubní implantáty přináší mnoho benefitů. Napomáhají uchování čelisti a obličejové struktury, když tuto funkci již nemohou plnit naše zuby. Dokonce i síly vznikající při kousání se díky nim přenáší do kosti a pomáhají tak udržovat kostní hustotu. Pokud by vám tam zub chyběl a nebyl nahrazen uvedeným způsobem, kost kolem něj není stimulována a postupně začne ubývat, což vede ke změnám ve tvaru obličeje a výrazu vaší tváře.

Trápí vás vaše zuby? Nechte si pomoct. Zubní klinika Erbenová pomůže i vašemu úsměvu a vám se vrátí sebedůvěra. Zubní implantáty jsou prakticky nerozeznatelné od normálních zubů, vypadají stejně přirozeně. I pocitově pro vás jim odpovídají. Zkrátka nenajdete na nich žádný viditelný rozdíl. Při mluvení, úsměvu, jídle, ale třeba i líbání se budete cítit naprosto sebevědomě a pohodlně. Bez obav se můžete věnovat všemu jako dřív. Zubní implantát vám spolu s protetickou částí umožní zase normálně kousat a jíst to, co máte rádi bez starostí a nepříjemných pocitů. Tak, jak kdybyste měli vlastní zuby.

Když už vaše zuby nejsou tím, co bývaly. Ať už z jakéhokoliv důvodu, nemusíte zoufat. Nemusíte se s tím smířit a můžete s tím něco dělat. Vyřešte svůj problém jednou pro vždy. Navštivte webové stránky stomatologie-erbenová.cz anebo rovnou volejte a domluvte se, jak zachránit i váš úsměv.

Fotografie