Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Tipy na přírodní bělení zubů

Kdo z nás by netoužil po krásně bílých zubech a zářivém úsměvu, byl by sám proti sobě. My vás naučíme jednoduché techniky, které si rychle osvojíte. Nic na nich totiž není, a přesto jsou účinné. V řadě případů přináší daleko lepší výsledky, než po návštěvě zubaře! Ordinační bělení zubů je navíc chemickým procesem - nehledě na to, že vás po proceduře navíc začnou bolet zuby. Přírodní bělení zubů přináší daleko zdravější a dlouhodobější efekt! 

Rada číslo jedna - kurkuma

Postup je lehký, takže ho zvládne každý začátečník. Smíchejte půl lžičky kurkumového prášku s trochou vody. Vytvořte kašičku, kterou nanesete na zubní kartáček a vyčistěte si touto směsí zuby. Kurkuma je indické koření výraznější chuti, ale vy ho polykat nebudete, takže si na tu chuť v ústech zvyknete. Nechte kašičku na zubech působit od 5-15 minut, jak dlouho vydržíte. Po této proceduře je nutné dutinu ústní pořádně vypláchnout, ze zubů se stáhne žlutavý nádech. Někdo používá po kurkumě ještě kokosový olej, až poté vyplachuje ústa. Je na vás, jaký způsob zvolíte, výsledek je prakticky stejný, vaše zuby jsou bílé jako perličky. Kurkuma má v sobě antibakteriální a antiseptické účinky. 

Rada číslo dva - jedlá soda s citrónovou šťávou

Smíchejte jednu lžičku jedlé sody s vymačkanou šťávou z jednoho citrónu. Vytvořte homogenní směs a vyčistěte si s ní zuby 1-2 x týdně. 

Rada číslo tři - éterické oleje

Chcete si k vašim bělostným zubům zachovat i svěží dech během dne? Přidejte si do pasty mátu nebo šalvěj. Je to záruka a v ústech vám zůstane chuť jako byste žvýkali žvýkačku. Rozhodující je také výběr zubního kartáčku, raději měkčí s menší hlavou a správná technika čištění krouživými pohyby. Během čištění odstraňte i povlak z jazyka a promasírujte dásně. Dutina ústní se příjemně prokrví, což přinese užitek výživě zubů.