Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Hodinový manžel – práce všeho druhu

Kdo je hodinový manžel?

Ještě před pár lety označení hodinový manžel vzbuzovalo legraci. Mnoho lidí si také chybně myslelo, že jejich služby jsou z kategorie erotických služeb. Dnes už má naštěstí tato profese mnohem lepší jméno a objednání nemusíte tajit před celou ulicí.

Většina hodinových manželů se rekrutuje z pozice klasického řemeslníka. Většinou mají tito lidí velký záběr, takže vám nabídnou velmi široké portfolio různých činností. V názvu jejich profese je sice hodinové časové určení, ale lze je objednat i na delší dobu.

Jaké služby můžete objednat?

Rozsah konkrétních služeb závisí na jednotlivém člověkovi. Obecně vzato lze říci, že opravdu šikovný hodinový manžel odvede práce za několik různých firem. Mezi jeho základní činnosti patří:

  • sestavování nábytku,
  • oprava rozbitého nábytku,
  • kapající kohoutky,
  • protékající záchody,
  • ucpané odpady,
  • připevnění poliček a obrazů na zeď,
  • instalace garnýží,
  • základní práce s technikou (set-top-box, router, tiskárna).

Podle původní profese hodinového manžela můžete narazit na borce se schopností bourat, obkládat, zdít nebo provádět složitější elektrikářské úkony. Najdete i hodinové manžele, kteří zapojí bezpečnostní systém, zrekonstruují bytové jádro, položí podlahu, vymalují zdi nebo zrenovují okenní a dveřní rámy.

Zde se však nabízí otázka, zda volat hodinového manžela nebo se raději obrátit na specializovanou firmu. Přestože je hodinový manžel specialista z oboru, tak nejspíš nedisponuje veškerým vybavením, které má firma. Proto u velmi specifických úkonů přečtěte recenze a zjistěte veškeré dostupné alternativy.

Kde sehnat hodinového manžela?

Hodinového manžela seženete jako většinu věcí na internetu. Do vyhledávače si zadejte požadované město a otevře se vám široká nabídka hodinových manželů. Čtěte si pozorně recenze a srovnávejte ceny. Možná se někdo pyšní nepřekonatelnou cenou, ale recenze nejsou příliš valné.

Na hodinového manžela můžete narazit i na sociálních sítích. Stačí, když v místní skupině vyvěsíte svoji poptávku a uvidíte, kdo se vám nabídne. Možná to nebude přímo hodinový manžel, ale šikovný řemeslník. Zde je pak na vás, co budete preferovat. Pokud potřebujete jednu věc, tak neváhejte využít řemeslníka. V případě několika rozdílných požadavků oceníte hodinového manžela s širším záběrem. Díky němu budete mít veškeré služby od jednoho člověka.

Přečtěte si také 10 důvodů, proč chodit do knihovny nebo 7 důvodů, proč si objednat úklid domácnosti.

 

Sami nabízíte služby hodinového manžela, nebo máte dokonce firmu a chcete se prosadit na internetu? S online marketingem a vaší propagací vám nejlépe pomůže PPC agentura, která na vaše webové stránky přivede nové zákazníky a zajistí vám tak vzrůst tržeb.

Fotografie