Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Tipy pro zdraví životní styl

Ulevte si od křečových žil

Křečové žíly jsou nevítaným společníkem mnoha lidí. Trápí zejména ženy, které je berou jako fyzický nedostatek. Přestože křečové žíly nevypadají nijak esteticky, tak nám mohou škodit i po zdravotní stránce a přináší do života jistý diskomfort. Pojďme se podívat, jak zabránit vzniku křečových žil a jak bojovat s nepříjemnými příznaky.

Spánková laboratoř – vyspěte se konečně do růžova

Mnoho lidí trpí poruchami spánku a nijak je neřeší. V některých případech nejde o nevhodnou spánkovou hygienu, ale problém může být zdravotní. Nebojte se svěřit se svými problémy obvodnímu lékaři. Možná vás dokonce pošle na vyšetření do spánkové laboratoře. Dnes si vysvětlíme, co vás čeká a jaké problémy zde můžete vyřešit.

Méně častá endokrinologická onemocnění

Endokrinologie je velmi zajímavý medicínský obor. Lékaři specializující se na tuto problematiku jsou tak trochu detektivové, protože musí často složitě pátrat po příčinách onemocnění. Co se týče endokrinologických poruch, tak si jako první představíme cukrovku a v těsném závěsu poruchy štítné žlázy. Existují ale další onemocnění žláz s vnitřní sekrecí, pojďme se podívat na ty méně časté.

Zatočte s nachlazením silou přírody

Nachlazení čas od času potká každého z nás. Pokud jde opravdu o nachlazení, tak se s ním tělo do pár dní vypořádá. Pomozte svému tělu se rychleji vyrovnat s nechtěným stavem a podpořte léčbu přírodními produkty, které vás přímo naplní zdravím.

Přírodní pasty pro zdravější zuby

Pravidelná hygiena dutiny ústní je základním předpokladem pro zdravé zuby. Konvenční zubní pasty obsahují spoustu chemických látek, které mohou při delším používání narušit přirozené prostředí v ústech. Vyzkoušejte přírodní alternativu zubních past a vyzkoušejte rozdíl.

Bylinky, které vám zahojí kůži

Každého z nás už někdy potkala nějaké zranění. Ať už se spálíte, říznete nebo odřete, tak je důležité správné vyčištění a následná podpora hojení. Přes veškerou snahu nemusí hojení probíhat podle představ. V tuto chvíli můžeme zkusit nasadit přírodní léčbu, která nám může velmi pomoci.

Jak naučit dítě starat se o zvířátko

Většina dětí dříve či později zatouží po domácím mazlíčkovi. V dětských očích vidí zvířátko jen jako zábavu, ale povinnosti mu unikají. Je proto na rodičích, aby mírnili nadšení a pečlivě uvážili, zda je dítě na mazlíčka dostatečně vyzrálé.

Kdy je čas na zubní implantáty

Každý zdravé zub obsahuje zubní kořen, který je zasazen pevně v čelisti, a zubní korunku, což je ta část zubu, kterou vidíme v dutině ústní. Někdy se ale bohužel stane, třeba po úrazu, že je zub narušen a je potřeba jej kompletně nahradit včetně zubního kořene. V tu chvíli přichází na řadu zubní implantát.

7 důvodů, proč si objednat úklid domácnosti

Úklid domácnosti je pravidelná činnost, která však není příliš oblíbená a není se čemu divit. Komu se chce trávit čas s hadrem v ruce a zanedbávat vlastní koníčky. Služba úklidu do domácnosti je stále oblíbenější a rozhodně nevypovídá něco o vaší lenosti. Pojďme se podívat na 5 důvodů, proč se do něj vyplatí investovat.

Jak vybrat řasenku pro váš typ řas?

Správně zvolená řasenka dokáže s vaším pohledem divy. Existují různé řasenky, které se hodí k různým příležitostem. Je jen na vás na jakou příležitost se líčíte. Ovládněte tento základní kosmetický produkt a naučte se z něj vytěžit maximum.

Jak postavit králíkárnu krok za krokem

Uvažujete o chovu králíků? Líbí se vám představa vlastního zdroje chutného masa a chcete, aby se vašim ušákům dobře dařilo? Tak v tom případě potřebujete vhodnou králíkárnu. Můžete ji samozřejmě koupit, ale proč zbytečně utrácet peníze, když si ji můžete za zlomek ceny vyrobit doma.

Proč byste měli užívat zelený ječmen právě vy?

Cítíte se bez energie a vaše tělo přímo žadoní o dodávku blahodárných živin? Zkuste pro změnu vynechat klasické vitaminy a poohlédnout se po superpotravinách. A co takhle sáhnout po zeleném ječmenu, který je u nás doma a využívaly ho už naše babičky?

Kožní vady cévního původu - hrozba nebo estetický problém?

Kožní vady vzniklé na cévním podkladu jsou různě velké, mohou se vyskytovat na rozličných místech a jsou také různě závažné. Ve většině případů nás nijak dramaticky neohrožují. Pokud se však objeví přímo na obličeji, tak mohou pěkně zamávat s psychikou daného člověka.

Výbava pro kotě

Pořízení domácího mazlíčka je veliký krok pro celou rodinu. Kočky jsou na první pohled nenároční mazlíčci, ale přesto umí s chodem domácnosti pěkně zamávat. Připravte se na její příchod a nastudujte si dostatek literatury. Žádná maličkost vás pak s novým mazlíčkem nezaskočí.

Detoxikujte organismus díky čajům

Po zimě je tělo unavené a potřebuje vzpruhu. Snažíme se najít nejvhodnější způsob, jak svému organismu pomoci. Mnoho lidí se nechá zlákat na zázračné slovíčko detox a v honbě za lepším zdravím aplikuje nejrůznější předražené přípravky. Podpořit tělo však lze mnohem levněji a to díky čajům.

Diabetes mellitus – nebolí a přesto může zabíjet

Cukrovka je v současné době velmi rozšířené onemocnění, kterým trpí každý desátý člověk. Se vzrůstající incidencí máme tendence toto onemocnění bagatelizovat a zanedbávat prevenci i léčbu. Cukrovka však není tak nevinná, jak se na první pohled může zdát. Neléčený diabetes vás může dokonce zabít.