Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Tipy pro zdraví životní styl

7 důvodů, proč si objednat úklid domácnosti

29. 6. 2022

Úklid domácnosti je pravidelná činnost, která však není příliš oblíbená a není se čemu divit. Komu se chce trávit čas s hadrem v ruce a zanedbávat vlastní koníčky. Služba úklidu do domácnosti je stále oblíbenější a rozhodně nevypovídá něco o vaší lenosti. Pojďme se podívat na 5 důvodů, proč se do něj vyplatí investovat.

Jak vybrat řasenku pro váš typ řas?

29. 6. 2022

Správně zvolená řasenka dokáže s vaším pohledem divy. Existují různé řasenky, které se hodí k různým příležitostem. Je jen na vás na jakou příležitost se líčíte. Ovládněte tento základní kosmetický produkt a naučte se z něj vytěžit maximum.

Jak postavit králíkárnu krok za krokem

21. 6. 2022

Uvažujete o chovu králíků? Líbí se vám představa vlastního zdroje chutného masa a chcete, aby se vašim ušákům dobře dařilo? Tak v tom případě potřebujete vhodnou králíkárnu. Můžete ji samozřejmě koupit, ale proč zbytečně utrácet peníze, když si ji můžete za zlomek ceny vyrobit doma.

Proč byste měli užívat zelený ječmen právě vy?

16. 6. 2022

Cítíte se bez energie a vaše tělo přímo žadoní o dodávku blahodárných živin? Zkuste pro změnu vynechat klasické vitaminy a poohlédnout se po superpotravinách. A co takhle sáhnout po zeleném ječmenu, který je u nás doma a využívaly ho už naše babičky?

Kožní vady cévního původu - hrozba nebo estetický problém?

9. 6. 2022

Kožní vady vzniklé na cévním podkladu jsou různě velké, mohou se vyskytovat na rozličných místech a jsou také různě závažné. Ve většině případů nás nijak dramaticky neohrožují. Pokud se však objeví přímo na obličeji, tak mohou pěkně zamávat s psychikou daného člověka.

Výbava pro kotě

31. 5. 2022

Pořízení domácího mazlíčka je veliký krok pro celou rodinu. Kočky jsou na první pohled nenároční mazlíčci, ale přesto umí s chodem domácnosti pěkně zamávat. Připravte se na její příchod a nastudujte si dostatek literatury. Žádná maličkost vás pak s novým mazlíčkem nezaskočí.

Detoxikujte organismus díky čajům

26. 5. 2022

Po zimě je tělo unavené a potřebuje vzpruhu. Snažíme se najít nejvhodnější způsob, jak svému organismu pomoci. Mnoho lidí se nechá zlákat na zázračné slovíčko detox a v honbě za lepším zdravím aplikuje nejrůznější předražené přípravky. Podpořit tělo však lze mnohem levněji a to díky čajům.

Diabetes mellitus – nebolí a přesto může zabíjet

17. 5. 2022

Cukrovka je v současné době velmi rozšířené onemocnění, kterým trpí každý desátý člověk. Se vzrůstající incidencí máme tendence toto onemocnění bagatelizovat a zanedbávat prevenci i léčbu. Cukrovka však není tak nevinná, jak se na první pohled může zdát. Neléčený diabetes vás může dokonce zabít.

Zubař a děti aneb jak nevytvořit strach z ošetření

4. 5. 2022

Zubní péče je neodmyslitelnou součástí zdravotní prevence a je nesmírně důležité k ní vést děti už odmala. Bohužel spousta dospělých má sama trauma ze zubního ošetření a svůj strach přenáší na děti, nebo ještě hůře zanedbává péči u sebe i svým potomků. Jak předejít strachu ze zubařů u dětí si prozradíme v dnešním textu.

Jak se připravit na gastroskopii

4. 5. 2022

Gastroskopie vyvolává všeobecné obavy. Mnoho lidí z ní má strach a na vyšetření přichází ve stresu a vystrašení. Pro hladký průběh vyšetření je však důležitá spolupráce pacienta a jeho uvolnění. Gastroskopie není nejpříjemnější vyšetření, ale rozhodně se nemáte čeho obávat.

Pořizujeme si zvíře – výbava pro potkana

26. 4. 2022

Představa laboratorního potkana jako domácího mazlíčka je pro spoustu lidí nepřijatelná, ale málokdo ví, že je potkan skvělé domácí zvíře, které je velmi učenlivé a tolerantní. Odhoďte předsudky a pořiďte si chlupatého mazlíčka s dlouhým ocasem.

Bezbariérový dům nejen pro vozíčkáře

19. 4. 2022

Domy bez bariér jsou výhodné nejen pro vozíčkáře. Postavit je však není jednoduché a je třeba zvážit všechny aspekty již ve fázi nákupu stavebního pozemku a zakomponovat jisté úpravy i do projektu. Co vše si musíte rozmyslet a proč se vlastně pouštět do bezbariérového bydlení, si prozradíme v dnešním článku.

Proč se vyplatí užívat rybí olej?

12. 4. 2022

Rybí olej je poměrně starý výživový doplněk a spousta z nás má na něj nepříjemné vzpomínky, když nám babičky nebo prababičky dávaly rybí tuk na lžičce. I dnes je rybí olej hojně používaný a naštěstí existují i jiné formy než je klasická tekutá. Jaké má rybí tuk benefity a jak jej užívat, se podíváme v dnešním článku.

Zánět ledvin aneb vše, co potřebujete vědět

8. 4. 2022

Zánět ledvin je bolestivé a nepříjemné onemocnění, které postihuje častěji ženy. Neléčený a zanedbaný zánět může přerůst v obrovský problém, proto s návštěvou lékaře neotálejte. Vše, co o zánětu potřebujete vědět, se dozvíte v dnešním článku.

Klíčky v kuchyni: nálož zdraví v malém balení

29. 3. 2022

Klíčky a microgreens jsou hity poslední doby. V supermarketech nebo prodejnách zdravé výživy je seženete velmi draho. Dobrá zpráva je, že si je můžete připravit levně a velmi snadno sami doma. Jak na to, si prozradíme v dnešním článku.

Vyzrajte na opary

22. 3. 2022

Opar je nepříjemný společník, který vyrazí zrovna ve chvíli, kdy je to nejméně vhodné. Bolestivý puchýř není ani estetický a ani příjemný. Zbavit se jej vyžaduje pár dní trpělivosti, ale s našimi radami se jich zbavíte rychleji a pro příště předejdete jejich opětovnému vzniku.