Články & návody

Vyhlazení a výplně vrásek v Brně - plastický chirurg MUDr. Šárka Stiborová.

Zubní implantáty Brno - náhrada chybějících zubů bez nutnosti zásahu do zbylého chrupu.

Rekvalifikační kurzy Praha - DoKurzu.cz široká nabídka kurzů, školení a seminářů v Praze. Možnost přidání kurzu zdarma.

Senior Park Hrádek nad Nisou - alternativa pro domov pro seniory Liberec.

INVIDA - zakázková výroba nábytku České Budějovice.

Míka Servis - úklid kanceláří v Praze a okolí.

Tipy pro zdraví životní styl

Vhodné potraviny pro detoxikaci organismu

25. 11. 2021

Látky, které znečišťují lidský organismus, se dnes nachází prakticky všude. Najdeme je ve vodě, v jídle, dýcháme je a přijímáme je do sebe z nezdravého ovzduší. Abychom tělu poskytli náležitou péči, je fajn sáhnout čas od času po detoxikaci. K tomu se hodí celá řada potravin.

První návštěva gynekologie

18. 11. 2021

První návštěva gynekologie je důležitým milníkem v životě každé ženy. Některá na ni jde jako na prevenci již v době dospívání, jiná s návštěvou počká po prvním pohlavním styku. Vždy však probíhá podobně. Přečtěte si, co vás čeká, ať se můžete připravit.

Návštěva dentální hygieny

18. 11. 2021

V dnešní době je krásný úsměv standardem. Aby byl opravdu krásný, potřebují zuby správnou péči a jednou za čas dentální hygienu. Ta není pouze o pečlivém vyčištění zubů, ale také vás na ní naučí, jak správně zuby čistit. Podívejme se teď pečlivěji, co vše taková návštěva obnáší.

Bylinkami proti depresím a úzkostem

30. 10. 2021

Žijeme v době, kdy je moderní mít vlastního terapeuta a o depresích a úzkostech se běžně mluví. Nebylo to tak vždy. Starší generace zažily dobu, kdy byl člověk prostě „divný.“ Dnes je běžné hledat přírodní řešení.

Proč vynechat lepek z jídelníčku

20. 10. 2021

Lepek je v posledních letech často diskutovanou součástí naší stravy. Někomu škodí, někdo ho nesmí, jiný ho nejí záměrně a dalšímu je to jedno. Proč je lepek nevhodný i pro ty, kteří netrpí celiakií a jak ho ve stravě nahradit? Na tyhle otázky si dnes odpovíme.

Smoothie aneb pitný režim a vitaminová bomba v jednom

14. 10. 2021

Smoothie je ideálním zdrojem tekutin a vitaminů ihned po probuzení. Pokud vám dělá problém dodržet pitný režim nebo do sebe dostatek vitaminů, může být tou správnou volbou i pro vás. Pojďte se s námi podívat na jeho benefity a na pár receptů.

Maca jako ideální doplněk stravy

13. 10. 2021

Maca neboli maca peruánská je zázrakem pro hormonální systém současného člověka. V době, kdy není vždy možné žít zcela zdravě a nepřijímat do svého těla žádné škodlivé látky, se těší velké oblibě. Především u žen. Pojďte se s námi podívat na její původ i přednosti.

Permanentní make-up rtů

13. 8. 2020

Krásně upravené rty jsou vizitkou každé ženy. Již při prvním pohledu na sebe rty přitáhnou pozornost, pokud jsou pěkně upraveny a nabarveny. Zejména při mluvení sledujeme rty řečníka. Jednou z možností, jak rty upravit, je jejich permanentní make-up.

Blefaroplastika: zákrok, který ulehčí vašim očím a navrátí jim mladistvý vzhled

3. 7. 2019

Oči jsou považovány za okno do duše, ovšem oční víčka utvářejí celkový výraz očí a jsou mnohdy důvodem, že se nám někteří lidé líbí více a někteří méně. Často se však stává, že věkem kůže víček ochabuje nebo se pod víčky tvoří nadměrné množství tuku. Tento problém lze v dnešní době snadno vyřešit rutinním zákrokem, tzv. blefaroplastikou.

Když pejska bolí zub

31. 1. 2019

Ten pes nějak nežere, je slabý, ztrácí se před očima – není nemocný? A taky mu smrdí z tlamy, jestli on nemá něco se žaludkem. Možná je to stářím… Takto uvažuje nejeden majitel psa, ale i kočky.

Proč je Senior Park jiný?

27. 1. 2017

Mnoho starších lidí považuje odchod z domova do některého ze zařízení pro seniory za největší noční můru, neboť se bojí změn, které je tam čekají. Ne všechna tato zařízení jsou ale stejná. Existují také varianty, které nabízejí svým obyvatelům komfort, bezpečí, a zároveň možnost aktivního života. Jedním z takových zařízení je například Senior Park nedaleko Prahy, který lze považovat na obdobu domovů pro seniory či domovů s pečovatelskou službou. Zdejší život se však v několika zásadních bodech zcela liší.

Detoxikujeme organismus

22. 7. 2016

Čistit si organismus a zbavovat tělo škodlivých toxinů by měl každý minimálně jednou ročně. Ideální dobou pro změnu stravovacích návyků je období jara a léta, kdy dozrává mnoho ovoce, můžeme se déle pohybovat na čerstvém vzduchu a sportovat jinde, než mezi čtyřmi stěnami posiloven a fitness studií. 

Vyzkoušej čaje Oxalis

23. 6. 2016

Nová kolekce sypaných aromatizovaných čajů Oxalis nabízí pět druhů bylinných nebo černých čajů, doplněných například o guaranu či maté, s příznivými účinky na lidský organismus.

Tipy na přírodní bělení zubů

30. 5. 2016

Kdo z nás by netoužil po krásně bílých zubech a zářivém úsměvu, byl by sám proti sobě. My vás naučíme jednoduché techniky, které si rychle osvojíte. Nic na nich totiž není, a přesto jsou účinné. V řadě případů přináší daleko lepší výsledky, než po návštěvě zubaře! Ordinační bělení zubů je navíc chemickým procesem - nehledě na to, že vás po proceduře navíc začnou bolet zuby. Přírodní bělení zubů přináší daleko zdravější a dlouhodobější efekt! 

Projevy hormonálních poruch štítné žlázy

24. 3. 2016

Onemocnění štítné žlázy patří do oboru endokrinologie. Štítná žláza produkuje hormony, které jsou za normálních okolností v rovnováze. Z rozmanitých příčin tomu však u všech jedinců nebývá a ti, kteří mají zvýšenou nebo naopak sníženou hormonální produkci, trpí nejrůznějšími příznaky. 

Problém s afty

18. 3. 2016

Afty jsou pro většinu lidí nepříjemnými paralyzéry úst, které dokáží potrápit. Člověk nemůže pořádně jíst, zvýšeně sliní a dokonce i polykání kolikrát působí bolest. Záleží, kde se aft lokalizuje a také v jakém počtu.